Uzun pil ömürlü Huawei Band 6 akıllı bileklik Huawei Online Mağaza’da ön satışta

Huawei Band 6 Türkiye fiyatı ve akıllı bilekliğin özellikleri belli oldu. Uzun pil ömrüne sahip olan akıllı saat Online Mağaza'da ön satışta.

google news abone ol

huawei band 6 satın alHuawei Band 6
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Huawei Band Serisi’nin en yeni üyesi Huawei Band 6, Türkiye’de Huawei Online Mağaza üzerinden ön satışa çıktı. Huawei tüketicilerin, giyilebilir cihazlarından giderek daha fazlasını talep etmesiyle birlikte bu yeni ürünün tasarım, pil ömrü, sağlık ve fitness izleme açısından iyi bir seçim olduğunun altını çiziyor.

Huawei Band 6 özellikleri

Band 6, Huawei’in yüzde 64 ekran-gövde oranına sahip olan, 1,47 inç AMOLED FullView Ekran içeren ilk akıllı bilekliği olma özelliğini taşıyor. Huawei giyilebilir cihazlarının en önemli özelliklerinden olan 2 haftaya varan pil süresini de bünyesinde barındırıyor.

Akıllı bileklik kullanıcıları için üstün konfor ve doğru sağlık izleme çok önemli olduğunu belirten Huawei, Band 6’nın tasarım, malzeme ve çeşitli algılama teknolojilerinde son derece yüksek gereksinimleri benimsediğini dile getiriyor. Yalnızca 18 gr. ağırlığındaki akıllı bileklik tüm gün sağlık takibi deneyimi sunuyor. Huawei Band 6, tüm gün SpO2 izleme haricinde kullanıcılara kalp atış hızı, uyku, stres ve adet döngüsü izleme gibi eksiksiz sağlık izleme özellikleri de sunuyor. Bu akıllı bileklik, kullanıcıların bilimsel olarak egzersiz yapmasına yardımcı olmak için profesyonel veri izleme ve analiz için 96 egzersiz modunu destekliyor.

Huawei Band 6, 194 x 368 ve 282 PPI çözünürlüğe sahip 1,47 inç AMOLED FullView ekrana sahip. Selefi ile karşılaştırıldığında, ekran yüzde 148 daha büyütülerek ekran – gövde oranı yüzde 64 çıkartılıyor. Renkli ekran, kullanıcılara daha fazla bilgi netliği sağladığı gibi egzersiz ve sağlık verilerini daha kullanıcı dostu bir şekilde görüntüleme olanağı sağlıyor. Kullanıcılar, tıpkı bir akıllı telefonun dokunmatik ekranını kullanır gibi kolayca yukarı, aşağı, sola ve sağa kaydırarak dokunmatik ekranı kullanabiliyor.

Yüksek verimli bir çip seti ve akıllı güç tasarrufu algoritmalarıyla desteklenen bu akıllı bileklik, kullanım koşullarına bağlı olarak 14 güne varan pil ömrü ile sürekli kalp atış hızı ve uyku izleme sağlıyor. Bunun da ötesinde Huawei Band 6, manyetik şarj cihazıyla hızlı şarjı destekliyor. Beş dakikalık şarj işlemi, akıllı bilekliği iki günlük tipik kullanım için hazır hale getiriyor.

Uzun pil ömürlü Huawei Band 6 akıllı bileklik Huawei Online Mağaza'da ön satışta

Huawei Band 6 sağlık ve fitness izleme özellikleri

Sağlık izleme özellikleri, akıllı bileklik kullanıcıları için en popüler özelliklerden biri. Huawei TruSeen 4.0 tabanlı optimize edilmiş donanım modülleri ve yeni akıllı güç tasarrufu algoritması sayesinde Huawei Band 6 artık tüm gün SpO2 izlemeyi destekleyerek kullanıcıların sağlığını izliyor ve kandaki oksijen seviyesi düştüğünde bir alarm vererek, hızlı harekete geçmelerine ve sağlıklarını daha proaktif bir şekilde yönetmelerine yardımcı oluyor. Ayrıca sürekli, gerçek zamanlı ve doğru kalp atış hızı, uyku, stres ve adet döngüsü izleme sağladığı gibi, dinlenme kalp atış hızının çok yüksek veya çok düşük olması durumunda da kullanıcısını uyarıyor.

Huawei Band 6’nın fitness özellikleri de kullanıcılara yepyeni bir deneyim getiriyor. İç ve dış mekanda koşu, bisiklet ve ip atlama gibi 11 profesyonel egzersiz modu, top oyunları ve dans türleri dahil olmak üzere 85 özelleştirilmiş mod, egzersiz takibi için geniş bir kapsama alanı sunuyor. Huawei Band 6, kullanıcıların egzersiz yeteneklerini kalp atış hızı değişkenlik verileri ve egzersiz verileri gibi çok boyutlu parametrelere dayalı olarak derinlemesine analiz etmek için Huawei tarafından geliştirilen Huawei TruSport profesyonel egzersiz algoritmasını kullanarak, egzersiz yetenekleriyle ilgili bilimsel değerlendirme ve öneriler sunuyor.

Uzun pil ömrü ve hafif tasarımıyla akıllı bileklik, kullanıcılarına çeşitli senaryolarda uzun süreler boyunca temel ve akıllı özellikler sağlamak için tasarlandı. Bu aygıt bilinmeyen numaraları akıllıca belirleyebiliyor, müzik çalmayı ayarlayabiliyor ve uzaktan kamera deklanşörünü kontrol edebiliyor.

Huawei Band 6 fiyatı

Huawei Band 6, kullanıcının tarzına veya kıyafetine uyması için Grafit Siyahı, Amber Gün Doğumu ve Sakura Pembesi renklerinde ön satışa sunuluyor. 549 TL tavsiye edilen son tüketici fiyatıyla Huawei Online Mağaza üzerinden satışa sunulan Huawei Band 6 satın almak isteyen kullanıcılar, vade farksız 4 taksit fırsatından da yararlanabiliyorlar.

huawei band 6 satın alHuawei Band 6
Huawei Online Mağaza’dan satın alın

SATIN AL

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER