HTC giriş segmentindeki yolculuğuna Wildfire E Star ile devam ediyor

HTC Wildfire E Star ile giriş segmenti için sunduğu seçeneklere bir yenisini daha ekledi. Akıllı telefonda 6.5 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüklü LCD ekran bulunuyor. Bu ekranın üstündeki damla çentik ise akıllı telefonun 5 megapiksel ön kamerasına ev sahipliği yapıyor.

Wildfire E Star’ın kalbinde Unisoc SC9832E işlemci bulunuyor. Bu işlemciye 2 GB RAM eşlik ediyor. Akıllı telefonun dahili depolama alanı ise 16 GB. Depolama alanını microSD kart ile genişletmek de mümkün oluyor.

Wildfire E Star’da iki arka kamera bulunuyor. Ana kamera görevini 8 megapiksel çözünürlüklü sensör üstleniyor. 0.08 megapiksel çözünürlüklü QVGA modülü de ana kameraya eşlik ediyor.

htc wildfire e star

HTC Wildfire E Star kutusundan Android 12 Go Edition yüklü olarak çıkacak

Wildfire E Star’a ihtiyaç duyduğu enerjiyi 3000 mAh pil veriyor. 5W şarj destekli bu pil, USB-C girişi üzerinden dolduruluyor. Kutusundan Android 12 Go Edition yüklü olarak çıkan telefonda, 3.5 mm. kulaklık jakı da mevcut. Parmak izi tarayıcısı da telefonun kenarına yerleştirilmiş.

htc wildfire e star

HTC Wildfire E Star, şirketin Afrika web sitesinde boy göstermiş durumda. Akıllı telefonun fiyatı ve çıkış tarihi konusunda henüz bilgi verilmiş değil.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun