HTC’nin yeni kablosuz kulaklığının fotoğrafları ortaya çıktı

ABD Ulusal Sertifika Kuruluşu (NCC), ABD’ye ithal edilecek ürünleri inceliyor. NCC’nin belgeleri yeni ürünler konusunda da bazı ipuçları veriyor. NCC’nin veri tabanına göre, HTC önümüzdeki dönemde tamamen kablosuz bir kulaklık çıkarmaya hazırlanıyor.

HTC’nin kulaklığının TWS1 adıyla resmiyet kazanabileceği belirtiliyor. Kulaklığın taşıma kutusunun 400 mAh, kulaklık topuzlarının ise 40 mAh kapasiteli pil taşıdığı belirtiliyor. Bu da toplam şarj kapasitesinin 480 mAh olduğu anlamına geliyor. Taşıma kutusunun pili, USB-C girişi üzerinden dolduruluyor.

Fotoğraflara bakıldığında kulaklığın dışında bazı dokunmatik kontrol özellikleri bulunuyor gibi görünüyor. LED ışık ve dış mikrofona benzeyen küçük delik de görsellerde dikkat çekiyor.

HTC TWS1 iki farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların karşısına çıkacağa benziyor. En azından NCC’nin veri tabanında kulaklığın siyah ve beyaz renk seçenekleri görülüyor. 5W şarj kapasitesine sahip pilin 1 veya 1,5 saat içinde dolması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
AirPods 3 daha çıkmadan sahteleri piyasaya çıktı

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...