HTC One (M8) Ace yeni bir sızıntıyla daha karşımızda

HTC One (M8)’in yine kendisiyle aynı seviyede teknik özelliklere, ancak biraz daha ucuz materyalden yapılmış gövdeye sahip olacağı söylenen yeni akıllı telefonu HTC One (M8) Acer ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Samsung Galaxy S5 ile rekabet etmesi beklenen bu akıllı telefonun resmi fotoğraflarına @evleaks tayfası Çinli idari kuruluş TENAA’nın web sitesinden ulaşmayı başardı.

htc-one-m8-android-telefon-sizinti-260514

Çin’in resmi kurumunun web sitesinde telefonu önden ve arkadan gösteren kareler yer alıyor. Bunlar şimdiye kadar sızan fotoğrafları destekliyor.

HTC One (M8) Ace’in de ön tarafında iki adet BoomSound hoparlör bulunuyor. Arkada HTC One (M8)’deki gibi çift Duo Kamera yerine normal ve sadece tek sensörlü bir kamera bulunuyor.

Aslına bakarsanız, HTC One (M8) Ace’in piyasaya çıkıp çıkmayacağı henüz belli değil. Ancak HTC bu cihazın ipuçlarını Twitter üzerinden vermişti. Ayrıca Tayvanlı ePrice sitesi de bu cihazın 3 Hazirandan itibaren ülkede satışa çıkacağını söylüyor. Bu da resmi duyurunun yakın olduğu şeklinde yorumlanabilir. Telefonun 500 dolara yakın bir fiyattan yurt dışında satışta olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Nokia XR20 sağlam gövdeli bir 5G telefonu olarak tanıtıldı

İlgili >> Twitter (@evleaks), ePrice

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...