HTC’nin yeni telefonunun fotoğrafları internete sızdı

HTC 2020’de sadece iki akıllı telefon çıkarmıştı. Ancak Tayvanlı üretici için 2021 biraz daha hareketli geçecek gibi görünüyor. Orta segmentte konumlanması ve HTC Desire 21 Pro 5G adını taşıması beklenen telefona ait olduğu söylenen fotoğraflar internete sızdı.

Sızıntının orijinal kaynağı kaldırılsa da, SlashLeaks’te fotoğrafları görmek hâlâ mümkün. 2AQAG100 model numarasını taşıyan akıllı telefonun kutusundan Android 10 işletim sistemiyle çıkacak.

Telefonun ön kısmının tasarımında sıra dışı bir şey göze çarpmıyor. Kalın kenar çerçeveleri ve ortaya yerleştirilen ön kamerayla ekran oldukça standart görünüyor. Kenarlara yakın yerlerde görülen parlamalar, HTC’nin tercihini IPS LCD panelden yana kullandığını düşündürüyor.

Arka tarafa geçildiğinde ise nane yeşili panelin karbon fiber bir dokuya sahip olduğu görülüyor. Dörtlü kamera sisteminde ise ana kamera görevini 48 megapiksel kamera üstleniyor. Parmak izi tarayıcısının görülmemesi ise HTC’nin sensörü güç butonuna entegre ettiğini düşündürüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Chrome Android için site izinlerini daha kolay yönetme imkanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Chrome Android için site izinlerini daha kolay yönetme imkanı

HTC Desire 21 Pro 5G hakkında daha önce bir sızıntı gündeme gelmemişti. Dolayısıyla şimdilik elde bu fotoğraflar dışında bir şey bulunmuyor. Ancak önümüzdeki dönemde yeni bilgilerin gün yüzüne çıkması sürpriz olmayacaktır.

Google arama gelirleri rekor kırdı, YouTube gelirleri patladı

Google, geride kalan üç aylık dönemde 17,9 milyar dolarlık rekor bir kâr elde etti ve bu finansal tablolar sayesinde, COVID-19'a rağmen yükselen diğer teknoloji...

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...

iPhone 12 satışları Apple’a durgun dönemde rekor gelir ve kâr getirdi

Apple'ın rekor kıran kazanç raporları dizisi açıklanan en son çeyrek raporuyla birlikte devam ediyor. Şirket, geride kalan Nisan-Haziran 2021 döneminde 81,43 milyar dolar gelir...