Teknoblog Mobil HTC 2012’de de ürüne odaklanmaya devam edecek

HTC 2012’de de ürüne odaklanmaya devam edecek

HTC’nin finansal durumuyla ilgili olarak dile getirilen endişeler ve yatırımcıların şirketin 2011 dördüncü çeyreğe dair beklentilerine düşürmesine verdiği negatif tepkiye rağmen şirketin mâli işler üst yöneticisi Winston Yung o kadar da endişeli değil. Yung şirketinin işlerin altından başarıyla kalkacak güce sahip olduğuna inanıyor. Yönetici, gelecek yılın başından itibaren daha iyi ve daha rekabetçi cihazlara odaklanacaklarının ipucunu verdi.

Yung, HTC’nin durumunun mobil sektörde aşağı doğru gidişi yukarı doğru çevirmeye çalışan Nokia ile aynı olmadığını belirtti. Altı çeyrektir gelişmekte olduklarını ve bu yılki en muhafazakar tahmine göre 45 milyon cihaz sevkiyatı gerçekleştireceklerini belirten Yung geçen yılın 25 milyonluk rakamının oldukça üzerine çıkacaklarına dikkat çekti.

İlgili – Reuters

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
HTC U11 EYEs'a ait fotoğraflar tanıtım öncesinde internete sızdı

1 YORUM

  1. Maalesef gidişiniz aynı nokia ya benziyor yung efendi. Hele 2011 de sattığınız telefonlara ICS güncellemesi yapmayın, asıl o zaman göreceksiniz dibe doğru gitmeyi. Bence nokia gibi birbiriniz benzeri onlarca telefon çıkarmak yerine bunların yazılım desteğini verin.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz