HQ Android uygulaması için Google Play Store’da ön kayıt dönemi başladı

hq androidVine’ın kurucularından Rus Yusupov ve Colin Kroll’un imzasını taşıyan canlı bilgi yarışması uygulaması HQ, iOS’te büyük ilgi görmüştü. Bu ilginin ardından yapımcılar oyunun Android versiyonun sözünü vermişti. Yusupov ve Kroll’un verdikleri sözü tutmaları fazla zaman almadı. HQ Android uygulaması için Google Play Store’da ön kayıt dönemi başladı.

HQ, uygulama üzerinden erişilebilen canlı bir bilgi yarışması. Kullanıcılara her gün Türkiye saatiyle 05:00 ve 23:00’da soruları cevaplayıp ödül kazanabilmeleri için iki fırsat sunuluyor. Oyunda sunulan ödüllerin toplam değeri binlerce doları buluyor. Yatırımcılardan 80 ila 100 milyon dolar kaynak sağlamayı hedefleyen geliştiriciler için uygulamanın Android versiyonunun hazır hâle gelmesi büyük önem taşıyor.

HQ Android uygulaması için kesin bir yayın tarihi açıklanmadı

HQ Android uygulaması Google Play Store’da ön kayda açılsa da, uygulama için henüz kesin bir yayın tarihi açıklanmış değil. Geliştiricilerin bu bekleme süresini fazla uzatmamaları öngörülüyor. HQ’nun iOS versiyonuna erişebilen kullanıcılar, Android versiyonu için de ön kayıt yapabiliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Kids uygulaması artık Türkiye’de

YouTube yetişkinler kadar çocuklar için de epey popüler platformlardan bir tanesi. Çocuklar daha bebekliklerinden itibaren YouTube'dan oynatılan videolarla büyüyor desek yanlış olmaz. Bu durumu...

Apple iMac M1 işlemci ve parlak renklerle yenilendi

Apple daha ince bir tasarıma, yeni M1 işlemciye ve parlak renk seçeneklerine sahip yeni iMac masaüstü bilgisayarını tanıttı. Klasik renkli iMac'lere bir tür saygı...