Teknoloji

HP ve Windows Vista?dan yeni yılın en pırıltılı kampanyası

HP yeni yılınıza eğlence ve renk katacak bir kampanyaya imza atıyor. 31 Aralık 2008 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında HP Pavilion DV5 Dizüstü Eğlence Bilgisayarına ek olarak taşınabilir bir sabit sürücü, kablosuz optik fare ve bilgisayar çantası KDV dahil yalnızca 1885 YTL?den (1149 $)satışa sunuluyor.

Kampanya kapsamında sunulan HP Pavilion dv5-1102et dizüstü eğlence bilgisayarında orijinal Windows Vista® Home Premium ve Service Pack 1 yazılımının yanı sıra Microsoft® Works ve Microsoft® Office Home ve Student 2007?nin 60 günlük deneme sürümleri de bulunuyor. Intel® Core? 2 Duo İşlemci T5800?e sahip üründe ayrıca bir de HP Mobil uzaktan kumanda sunuluyor.

Dizüstü bilgisayar tasarım standartlarını yükselten yeni HP Pavilion dizüstü bilgisayarların sahip olduğu özellikler, Intersect Imprint yüzey tasarımı ve bilgisayar açıldığında ışıkları yanan ve tam interaktif hale gelen görünmez ?sihirli krom? kontroller ile de sınırlı kalmıyor.

Özellikle mobilite, boyut ve görsel performans arasında ideal bir denge kurmuş olan HP Pavilion dv5, 15,4 inçlik ekranıyla kullanıcılarını kusursuz bir eğlenceye davet ediyor. Ayrıca bu bilgisayarda bulunan yerleşik parmak izi okuyucu ve parola yönetme yetenekleri de güvenli ortamda çalışmayı basitleştirip hızlandırıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, 3O Aralık 2008 tarihine kadar, kendilerine en yakın HP Yetkili İş Ortağına başvurmaları gerekiyor. En yakın HP İş Ortağını bulmak için de www. hp.com.tr/ozelteklif adresini ziyaret etmeleri yeterli oluyor.

HP Yetkili İş Ortaklarına gitmeden önce telefonla arayarak almak istediğiniz ürünün stoklarda olduğundan emin olmanızı öneririz.

Sadece Teknosa mağazalarında yine 31 Aralık 2008?e kadar geçerli olacak bir başka kampanya kapsamında ise HP Pavilion dv5- 1130et dizüstü eğlence bilgisayarı, taşınabilir sabit sürücü, kablosuz optik fare ve bilgisayar çantası KDV dahil 1967 YTL?den (1199 $) satışa sunuluyor.

Orijinal Windows Vista® Home Premium ve Service Pack 1?e ek olarak Microsoft® Works ve Microsoft® Office Home ve Student 2007?nin 60 günlük deneme sürümü bulunan HP Pavilion dv5- 1130et?de Intel® Core? 2 Duo İşlemci T5900 ve HP Pavilion mikrofonlu web kamerası yer alıyor. Kampanya hakkında bilgi için www.teknosa.com adresini ziyaret edebilir ya da 444 55 99 numaralı telefondan çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

İLGİLİ HABERLER