Teknoblog Ürünler Masaüstü Bilgisayar HP Pavilion masaüstü bilgisayarları Intel, AMD işlemciler ve Radeon grafik kartlarıyla güncellendi

HP Pavilion masaüstü bilgisayarları Intel, AMD işlemciler ve Radeon grafik kartlarıyla güncellendi

PAYLAŞIN

HP sadece dizüstü bilgisayarlarını yeni Intel ve AMD CPU, GPU’larla güncellemekle kalmadı, şirketin Pavilion masaüstü bilgisayarları da güncellemeden geçti. Sırasıyla 300$, 330$ ve 600$’lık ABD satış fiyatlarına sahip olan Pavilion, Slimline ve Elite modelleri önümüzdeki haftasonu bu ülkede satışa çıkıyor.

HP Pavilion p6700 modeli Pentium E5700 işlemciyle gelirken, HP Elite HPE-500 ise 16 çekirdekli AMD Phenom II 1045T işlemcisini barındırıyor. Serinin ortalarına baktığımızda çift çekirdekli Athlon II 260 işlemcili HP Pavilion Slimline S5700’ün yer aldığını görüyoruz. Elite modelleri ise giriş seviyesinde yer alan Radeon HD 6450 GPU’dan en üst seviyeli modelde yer alan AMD Radeon HD 6770 GPU’ya kadar değişen ayrık grafik kartlarını barındırıyor. Ayrıca dizüstü bilgisayar serisinde gördüğümüz HP Beats Audio teknolojisi masaüstü bilgisayarlarda da karşımıza çıkıyor. Biraz daha fazla performans isteyenler, az daha para yatırıp Intel’in Core i7 yongasını taşıyan sistemlere de sahip olabilirler. Bu arada HP Pavilion masaüstü bilgisayarlar WiFi b/g/n, 2 TB’ye kadar sabit disk, 8 GB’ye kadar RAM gibi teknik özelliklere sahip.

İlgili – SlashGear

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz