House of the Dragon dizisinden yeni fragman

google news abone ol

HBO’nun Game of Thrones evreninde geçen House of the Dragon isimli yeni dizisi, Game of Thrones’ta sekiz sezon boyunca anlatılan hikayenin öncesinde geçen olaylara odaklanacak. Dizinin yeni fragmanı, izleyicileri nelerin beklediği konusunda yeni ipuçları veriyor.

House of the Dragon’da büyük güç sahibi olan Targaryen ailesinin uzun yıllar boyunca Westeros’taki diğer ailelerin üstünde dururken itibarını yitirmesi işlenecek. En yeni fragmanda kral Viserys Targaryen, prenses Rhaenyra Targaryen ve prens Daemon Targaryen’in ailelerinin diğer Westeros topluluklarının üstündeki etkisini koruma çabası görülüyor.

Ancak Targaryenlerin iç çatışmaları, diğer ailelere de büyük fırsatlar sağlayacak. Stark, Velaryon ve Lannister ailelerinin Targaryenleri düşürmek, Demir Taht’ı ele geçirmek ve en önemlisi Targaryenlerin gücünün kaynağı sihirli ve kanatlı yaratıkları yok etmek için yaptıkları gizli iş birlikleri de dizi de anlatılacak.

House of the Dragon, HBO Max’in içerik katalogundaki en önemli ve iddialı yapımlar arasında yer alıyor. Dizinin ilk sezonu 21 Ağustos’ta izleyicilerle buluşacak. HBO Max’in 2022’de Türkiye’de yayın hayatına başlamasının planlandığını hatırlatmakta fayda var.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla yıllar süren gecikmenin ardından ilk Semi teslimatını Pepsi’ye yaptı

Elon Musk, perşembe günü, Twitter'ın başına geçmesinen bu yana ilk kez bir Tesla lansman etkinliğinde görüldü. Milyarder iş insanı, ABD'nin Nevada eyaletindeki bir Tesla...

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

ÖNE ÇIKANLAR