House Flipper 2 önümüzdeki yıl yayınlanacak

House Flipper, sakin bir deneyim isteyenlerin sevdiği mobil oyunlar arasında yer alıyor. Stardew Valley, PowerWash Simulator ve Unpacking gibi oyunlarla aynı kategoride yer alan oyun, oyuncuların bir süreliğine beyinlerini rölantiye alıp sakinleşmesini sağlıyor. House Flipper 2 için ilk işaret etkileyici bir tanıtım videosuyla verildi.

Tanıtım videosunda oldukça gerçekçi görünen bir ofis yer alıyor. Oyunun ana kahramanı radyo düğmeleriyle oynuyor, telesekreteri kontrol ediyor ve post-it kağıtlarına bazı notlar yazıyor.

Oyuncuların soluğunu kesen, heyecan dozu yüksek kavga sahneleri görülmüyor. Ancak bunun House Flipper deneyiminde yeri olmadığını belirtmek gerekiyor. Videoda ışık ve grafikler konusunda hatırı sayılır bir ilerleme sağlandığı anlaşılıyor. Bunun geniş ölçekteki yansımasının nasıl olacağı merak ediliyor.

Tanıtım videosunda görülen bültende bir QR kodu yer alıyor. Bu da oyuncuları oyun için hazırlanan internet sitesine yönlendiriyor. Sitede henüz herhangi bir bilginin bulunmadığını belirtmekte fayda var.

House Flipper 2, 2023’te yayınlanacak. Orijinal oyun ise bu süreçte yeni içeriklerle güncellenecek. Mayıs 2022 güncellemesiyle oyunculara evlat edinme imkanı sunulacak.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun