Honor X30 Max ve X30i’nin tanıtım tarihi belli oldu

Honor önümüzdeki hafta X30 Max ve X30i adını taşıyan iki telefonu gözler önüne çıkaracak. Şirketin Weibo hesabından yapılan paylaşıma göre, tanıtım 28 Ekim’de gerçekleştirilecek. Etkinlik tarihinin duyurulduğu afişte telefonların tasarımını görmek de mümkün oluyor.

Her iki telefonun da ilk olarak Çin’de piyasaya çıkması bekleniyor. 11 Kasım Çin’de “Bekarlar Günü” olarak kutlanıyor ve aynı zamanda büyük bir “alışveriş bayramı” olma özelliğini taşıyor.

Daha önceki sızıntılara göre, Honor X30i’de Dimensity 810 işlemci bulunuyor. 6.7 inç Full HD+ LCD ekran, 22.5W şarj desteğine sahip 4000 mAh pil gibi özellikler de sızıntılarla görülmüştü. Mevcut sızıntılar, X30i’nin orta segment bir cihaz olduğunu gösteriyor.

honor x30 maxHonor X30 Max ise ilk bakışta Honor X10’a benzer görünüyor. Şirketin bu cihazda neyi farklı şekilde sunacağı bilinmiyor. Ancak söylentilere göre, telefon Dimensity 900 işlemci, 7.09 inç Full HD+ ekran ve 256 GB’ye kadar uzanan bellek seçenekleriyle gelecek.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun