Honor X20 Max bu ay içinde Watch GS 3 ile tanıtılacak

Honor X20 Max hakkındaki haberler uzun süredir kesilmişti. MediaTek Dimensity 1100 işlemci, 6000 mAh pil ve 7.2 inç ekran gibi özelliklerin ortaya çıkmasının ardından telefondan pek haber gelmemişti. Bu uzun süreli sessizlik, sonunda bozuldu.

Honor, akıllı telefonun bu ay içinde resmiyet kazanacağını açıkladı. Weibo’da yapılan paylaşıma göre, X20 Max tek başına gelmeyecek. Akıllı telefona bir süredir konuşulan Honor Watch GS 3 akıllı saatin de eşlik edeceği açıklandı. Bu saati yakından gösteren görseller daha önce internete sızmıştı.

Honor’un Çin’de 11 Kasım’da kutlanan “Bekarlar Günü” için hazırlandığı anlaşılıyor. Bekarlar Günü, Çin’de aynı zamanda büyük bir alışveriş bayramı olarak kutlanıyor. Bunun resmi bir bayram olmadığını belirtmekte fayda var.

Honor X20 Max hakkında şimdilik pek fazla şey bilinmiyor. Ancak tanıtıma doğru geri sayım devam ederken telefonla ilgili yeni detayların gün yüzüne çıkması sürpriz olmayacaktır.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun