Teknoloji

Honor X serisi telefonlar Türkiye’de satışa sunulacak

honor x

Huawei ile yollarını ayırdıktan sonra yola bağımsız bir şirket olarak devam eden Honor, Türkiye’de kullanıcılarına sunduğu ürün portföyünü çeşitlendirmeye devam ediyor. Şirket yakında yeni bir ürün serisini daha Türkiye’de piyasaya sürecek. Bu Honor X serisi olacak.

Küresel ölçekte 100 milyon satış sayısını geride bırakan X serisi, Honor’un öne çıkan ürün grupları arasında yer alıyor. Şirket bu seride yenilik ve atılım konusunda cesur hareket ettiğinin altını çizerken, kullanıcılara fiyatına kıyasla mükemmel cihazların sunulmasının hedeflendiği de belirtiliyor.

Küresel ölçekte hatırı sayılır bir başarı yakalayan X serisi, kullanıcılara hem tasarım hem de özellikler açısından yepyeni bir deneyim yaşatmayı vadediyor. Segmentinde lider olmaya oynayan telefonlar barındıran seri, cihazlarında güçlü özellikler sunuyor.

Honor X serisi dışında başka ürünlerini de Türkiye’de satışa sunacak

Honor X serisi dışında başka ürünlerini de 2023’te Türkiye’de kullanıcılarla buluşturmayı planlıyor. Şirketten yapılan açıklamada, bu atılımın temelinde uzun soluklu ve kapsamlı yatırımların olduğu belirtiliyor.

Honor Türkiye’de son olarak Honor 70 akıllı telefon ve Honor Pad 8 tablet gibi ürünleri piyasaya sürmüştü.