Honor V40 5G 50 megapiksel kamerayla gelecek

Honor V40 5G yakında resmiyet kazanacak. Akıllı telefonun tanıtımı için geri sayım devam ederken, Honor’dan V40 5G ile ilgili bir paylaşım daha geldi. Söz konusu paylaşım, akıllı telefonun düşük ışıktaki çekim yeteneklerini gösteriyor ve 50 megapiksel ana kamerayla geleceğini doğruluyor.

Honor tarafından paylaşılan poster, V40 5G’nin diğer kamera özelliklerini de gözler önüne seriyor. Buna göre, 50 megapiksel ana kameraya 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera eşlik edecek. 2 megapiksel makro kamera ve 2 megapiksel derinlik sensörü de sistemi tamamlayacak.

Aynı posterde Honor V40 5G’nin ekranı hakkında fikir edinmek de mümkün oluyor. Telefonda “retina seviyesinde, süper algılama özellikli” bir ekran bulunacağı belirtiliyor. 10 bit renk desteğine sahip bu ekranın yenileme hızının 90 veya 120 Hz olacağı söyleniyor.

honor v40 5g

Honor V40 5G hem kablolu hem de kablosuz hızlı şarj özelliğiyle gelecek

V40 5G’nin diğer özellikleri konusunda bilgi verilmiş değil. Ancak akıllı telefonun kalbinde Dimensity 1000+ işlemcinin bulunmasına kesin gözüyle bakılıyor. 66W kablolu ve 50W kablosuz hızlı şarj da telefonun özellikleri arasında sayılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy Note serisi için kötü haber

Honor V40 5G, 18 Ocak’ta resmen gözler önüne çıkacak.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

İLGİLİ HABERLER