Honor Tablet V7’nin tanıtım tarihi belli oldu

Honor Tablet V7 Pro geçtiğimiz ağustos ayında tanıtılmıştı. Sıra şimdi de tabletin standart versiyonuna gelmişe benziyor. Yeni tablet 26 Eylül’de gözler önüne çıkacak. Tablet V7’de teknik bileşenlerin yanı sıra tasarım konusunda da bazı değişikliklerin yapıldığı, Honor’un duyuru paylaşımında fark ediliyor.

Tablet V7’nin Çin dışında Pad V7 adıyla resmiyet kazanması bekleniyor. Güç butonu ve ses kontrol tuşları bu tablette de sol kenarın üst kısmında yer alıyor. Ancak bu sefer kenarların düz olmadığı ve hafifçe yuvarlatıldığı göze çarpıyor.

Bu tasarım nedeniyle Magic Pencil 2 kalemin tabletin kenarına manyetik şekilde tutturulmasının zor olabileceği belirtiliyor. Bu da bazı V7 özelliklerinin Pro versiyonla sınırlı kalabileceği anlamına geliyor.

honor tab v7Honor Tablet V7 hakkında bilinenler şu an için sınırlı. Ancak pazar günü gerçekleştirilecek etkinlikle birlikte tablete dair tüm detayları öğrenmek mümkün olacak.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun