Honor 23 Kasım’da katlanabilir Magic Vs’i tanıtacak.

google news abone ol

Honor’un yeni katlanabilir telefonunu 23 Kasım’da tanıtacağı biliniyordu. Bu telefonun Magic 5 adıyla resmiyet kazanması bekleniyordu. Çinli şirket bir açıklama yaparak cihazın resmi adının Honor Magic Vs olduğunu duyurdu.

Magic Vs’in tanıtım etkinliği 23 Kasım’da Türkiye saatiyle 09:30’da başlayacak. Katlanabilir telefonun uluslararası pazara daha sonra açılacağı Honor’un Avrupa başkanı tarafından doğrulanmıştı.

Honor’dan etkinlik duyurusu için yapılan paylaşım, Magic Vs’in tasarımı hakkında fikir edinmek mümkün oluyor. Magic Vs’in selefinden farklı olarak düz kenarlara sahip olduğu göze çarpan ilk değişikliklerden biri.

Görselde katlanabilir telefonun arka paneli görünmüyor. Ancak ekran üzerindeki yuvarlak deliğe yerleştirilmiş ön kamera fark ediliyor.

Honor Magic Vs Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemciyle gelecek

Magic Vs için yapılan resmi paylaşımlarla sunulan bilgiler bunlarla sınırlı. Şirketin önümüzdeki dönemde yeni paylaşımlarla telefon üzerindeki gizem perdesini biraz daha aralaması bekleniyor.

Honor Magic Vs hakkındaki dedikodu çarkı son iki aydır biraz yavaşlamış durumda. Dolayısıyla telefonun özellikleri hakkında pek fazla şey bilinmiyor. Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemci taşıyacağı söylenen telefon, teknik anlamda “orta seviye” iyileştirmeler sunacak gibi görünüyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Spotify’ın 2022 Özeti hazır: Türkiye 2022’de rap dinlemeye devam etti

Bir yılın sona ermekte olduğunun en önemli işaretlerinden birisi de çevrimiçi platformların ve teknoloji şirketlerinin yıla bakış atan özetlerini paylaşması. Bu özetlerin en meşhurlarından...

Disney+ Yılbaşı Gecesi filminin resmi afişini paylaştı

Disney+ Yılbaşı Gecesi ile Türk yapımı orijinal içeriklerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Yılbaşından hemen önce izleyicilerle buluşacak olan filmin afişi Disney+ tarafından paylaşıldı. Yapımcılığını...

Twitter yanlış COVID-19 bilgileriyle mücadelesini sonlandırdı

Twitter COVID-19 hakkındaki yanlış bilgilerle mücadelesini en azından şimdilik sonlandırmış gibi görünüyor. Mikro blog servisinin kullanıcıları ve CNN, şirketin şeffaflık sitesindeki COVID'le ilgili yanlış...

İşte 2022’nin App Store Awards kazananları

Apple bugün, 2022 yılının App Store ödülü kazananlar listesinin yanı sıra ücretsiz ve ücretli kategorilerde yılın en çok indirilen uygulama ve oyunların sıralamalarını da...

ÖNE ÇIKANLAR