Teknoloji

Honor Magic 6 ve Magic 6 Pro’nun tüm renk seçenekleri ortaya çıktı

honor magic 6 pro

Honor Magic 6 serisi önümüzdeki hafta resmen gözler önüne çıkacak. Tanıtıma doğru geri sayım sürerken, Magic 6 ve Magic 6 Pro modelleri şirketin internet sitesinde boy göstermeye başladı.

Görseller Magic 6 Pro’nun 100x yakınlaştırma (10x optik olmak üzere) özelliğine sahip olacağını gösteriyor. Magic 6 ise sadece 50x dijital yakınlaştırma yapabilecek. Bu modelde periskop kameranın bulunmayacağı da görseller sayesinde anlaşılıyor.

Görseller Magic 6 Pro’nun çift ön kameraya, Magic 6’nın ise tek bir ön kameraya sahip olacağını doğruluyor. Honor’un internet sitesinde henüz telefonların özellikleriyle ilgili bilgi verilmiyor.

Honor Magic 6 serisinde Porsche Design modeli de olacak

Honor’un önümüzdeki hafta gerçekleştireceği iki günlük etkinlikte tanıtılması beklenen Magic 6 ve Magic 6 Pro’ya Magic 6 Porsche Design modelinin de eşlik etmesi bekleniyor. Üç telefonun da kutularından aynı etkinlikte duyurulması öngörülen MagicOS 8.0 kullanıcı arayüzüyle çıkmasına kesin gözüyle bakılıyor.

  • honor magic 6

Honor Magic 6 serisinin tanıtılacağı etkinlik için henüz resmi bir takvim yayınlanmış değil. Dolayısıyla kesin tanıtım tarihi konusunda bir şey söylemek zor. Ancak şirketin internet sitesinde Magic 6 modelleri için ön siparişin 11 Ocak’ta yerel saatle 22.00’da başlayacağı bilgisi yer alıyor. Dolayısıyla tanıtım etkinliğinin de akşam saatlerinde gerçekleştirilmesi sürpriz olmayacaktır.

İLGİLİ HABERLER