Honor’dan ateş ölçebilen kulaklık: Earbuds 3 Pro

google news abone ol

Honor MWC 2022 kapsamında gerçekleştirdiği etkinlikte Earbuds 3 Pro adını taşıyan yeni kablosuz kulaklığını gözler önüne çıkardı. Earbuds 3 Pro’nun en önemli özelliği olarak ateş ölçebilmesi göze çarpıyor.

Kablosuz stereo kulaklıklar, 11 mm çapında dinamik sürücü ve yüksek çözünürlüklü çift sürücülü bir tasarıma sahip. Bu sayede Earbuds 3 Pro, hassas ses ayrıntıları ve güçlü bas deneyimi sunmayı vadediyor.

Earbuds 3 Pro’nun ateş ölçme özelliği ise sektörde ilk olma niteliği taşıyor. Bu özelliğin sağlık durumlarını yakından takip eden kullanıcıların dikkatini çekeceğini tahmin etmek pek zor değil.

honor earbuds 3 proHonor Earbuds 3 Pro, ortam seslerini değişen seviyelerde azaltarak, tam gelişmiş Yapay Zeka destekli Aktif Gürültü Önleme (AI ANC) teknolojisi ve gelişmiş bağlantı ile üstün ses kalitesi ve çağrı performansı sunarak, kullanıcıların oyun oynarken, müzik dinlerken ya da konferans aramalarında sorunsuz bir deneyim yaşamalarına olanak tanıyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR