Honor 60 serisi beklenenden erken tanıtılabilir

Honor 50 serisi bundan kısa süre önce Avrupa’da satışa sunulmuştu. Bu serinin takipçisi için de fazla beklemek gerekmeyecek. Honor 60 serisinin de yakında resmiyet kazanabileceğine dair işaretler ortaya çıktı.

Honor markalı bir akıllı telefon, Çin’in 3C sertifika kurulunun internet sitesinde görüldü. Bu kuruldan onay alınması, bahsi geçen telefonun resmiyet kazanmasının çok da uzak olmadığı anlamına geliyor.

GIA-AN00 model numaralı Honor telefonunda 66W hızlı şarj desteğinin bulunduğu belirtiliyor. “Whylab” rumuzlu Weibo kullanıcısına göre, söz konusu cihaz aralık ayında kullanıcıların karşısına çıkacak.

GIA-AN00’ın Honor 60 mı, yoksa başka bir cihaz mı olduğu şu an için belirsizliğini koruyor. Honor 50’nin model numarasının NTH-AN00 olması, iki cihaz arasında bir bağlantı olduğunu düşündürüyor.

Honor 50’nin Avrupa’da kısa süre önce satışa sunulması nedeniyle telefonun burada kısa vadede piyasaya çıkması beklenmiyor. Ancak telefon Çin’de geçtiğimiz haziran ayında tanıtıldığı için takipçinin duyurulması ihtimaline de şaşırmamak gerekiyor. Bir seriyi yılda iki defa yenilemenin Çinli cihaz üreticileri için sıra dışı bir durum olmadığını hatırlatmakta fayda var.

Honor 50 hakkında bilinenler henüz oldukça sınırlı. Ancak önümüzdeki dönemde telefona dair yeni detaylar duymak da sürpriz olmayacaktır.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

İLGİLİ HABERLER