Honor 50 sızıntısı çift halkalı kamera tasarımını gösteriyor

Honor 50 akıllı telefonun önümüzdeki ay tanıtılması bekleniyor. Tanıtım için geri sayım devam ederken, telefona dair sızıntılar da sürüyor. Bu sızıntıların en yenisi, daha önce iddia edilen çift halkalı kamera tasarımını doğruluyor. Bu halkaların ikincisinde iki adet kamera sensörü bulunuyor.

Söz konusu çift halkalı tasarım daha önce görülse de, yeni sızıntı bu tasarımı daha da somut biçimde gözler önüne seriyor. Paylaşılan görselin gerçek mi yoksa bilgisayar üzerinde mi hazırlandığı bilinmiyor.

Telefondaki kameralardan birinin ana kamera diğerinin de telefoto sensör olduğu düşünülüyor. Üçüncü sensörün ise ultra geniş açılı kamera olması ihtimali yüksek görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy M52 5G sessiz sedasız resmiyet kazandı

Bu sızıntıda görülen telefonun Honor 50 Pro veya Pro Plus olabileceği belirtiliyor. Standart Honor 50’de fiyatı aşağıya çekmek için telefoto kamera yerine 2 megapiksel portre sensörünün bulunabileceği de konuşulanlar arasında yer alıyor.

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun