Honor 50 SE ve 50 benchmark testinden geçti

Honor 50 serisi 16 Haziran’da resmen gözler önüne çıkacak. Tanıtıma sayılı saatler kalmışken, serinin üyeleriyle ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Akıllı telefonlara dair somut fikir edinmeye yardımcı olan bu sızıntıların en yenisinde Honor 50 ve 50 SE modelleri görülüyor.

Geekbench’in veri tabanındaki benchmark testi sonuçları, Honor 50 ve 50 SE’nin teknik özellikleri konusunda biraz daha net bilgilere kavuşmaya yardımcı oluyor. JLH-AN00 model numarasıyla testten geçen Honor 50 SE’nin Mediatek MT6877 işlemci taşıdığı görülüyor. Bu da telefonun kalbinde Dimensity 900’ün bulunduğu anlamına geliyor.

Standart Honor 50 ise teknik güç bakımından 50 SE’nin üstünde duracağa benziyor. Bu telefonun kalbinde Qualcomm’un Snapdragon 778G işlemcisi yer alıyor.

Honor 50 ve 50 SE kutularından Android 11 işletim sistemiyle çıkacak. Bunun mevcut koşullar altında bir sürpriz olmadığını belirtmek gerekiyor. Tanıtım etkinliği Çin’de gerçekleşeceği için burada Google Servisleri’nden bahsedilmeyebilir. Ancak akıllı telefonların uluslararası pazara Google’ın mobil servisleriyle çıkacağını tahmin etmek pek zor değil.

Huawei FreeBuds Lipstick hızlı inceleme: Hem göze hem de kulağa hitap ediyor

Huawei'nin Viyana'da düzenlediği Nova 9 lansmanında duyurduğu ürünlerden bir tanesi de FreeBuds Lipstick oldu. Aslına bakarsanız, bu ürünün diğerlerinin önüne geçtiğini bile söylemek yanlış...

PayPal’dan Pinterest iddiası hakkında açıklama

PayPal bir açıklama yaparak Pinterest ile ilgilendiğine dair çıkan haberleri yalanladı. Ödeme şirketinin sosyal platformu 45 milyar dolar karşılığında satın alacağı iddiası geçtiğimiz haftanın...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun