Honor 12 Ağustos’ta yeni ürün duyurusu yapacak

Honor, 12 Ağustos’ta küresel bir basın toplantısı gerçekleştireceğini açıkladı. Şirket etkinlikte neyin duyurulacağı konusunda bilgi vermezken, önemli bir ürün açıklaması yapılacağı belirtildi.

Geçmiş dedikodular ışığında akıllara gelen ilk ürün Magic 3 oluyor. Başka cihazların da etkinlikte duyurulması beklense de, ana odak noktasında bu telefonun bulunması bekleniyor. Sızan özellikler, Magic 3’ün oldukça iddialı bir cihaz olacağını gösteriyor.

Çinli üretici, bir süre önce Magic 3’ün kalbinde Qualcomm Snapdragon 888 Plus işlemcinin bulunacağını açıklamıştı. Sızan görüntülere göre, Magic 3’te ön kamera da ekranın içine yerleştirilecek.

Magic 2’de ön kamera, kızaklı ekran mekanizmasının kaydırılmasıyla ortaya çıkıyor. Magic 3’te ise daha modaya uygun bir çözüm tercih edilmişe benziyor. Honor’un katlanabilir ekranlı bir telefon çıkarması da bekleniyor. Ancak bu etkinlikte şirketin katlanabilir telefonu sergilemesinin düşük bir ihtimal olduğu belirtiliyor.

Önümüzdeki dönemde Honor Magic 3 hakkında yeni sızıntılarla karşılaşılması sürpriz olmayacaktır.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun