Hitman 3’ü alanlar ilk iki oyuna ücretsiz erişebilecek

Hitman serisiyle yeni tanışanların işini kolaylaştırmayı isteyen IO Interactive, Hitman 3 alanlara serinin ilk iki oyununu ücretsiz olarak verecek. Buna ek olarak, 26 Ocak itibarıyla serinin üçüncü oyununun adı Hitman: World of Assassination olarak değiştirilecek.

Hitman 1 ve Hitman 2’ye sahip olanlar, bu oyunlardaki bölümlere üçüncü oyunda da erişebilecek. Ancak bu yaklaşım bazı kafa karışıklıklarına neden olmuştu. IO Interactive, isim değişikliğiyle bunu biraz da olsa ortadan kaldırmayı hedefliyor.

Üçüncü oyunun sahipleri için Hitman: World of Assassination’a geçiş ücretsiz olacak. Hitman 1 ve 2’nin satışı sonlandırılacak. Ancak daha önceden satın alanlar bu oyunları indirebilecek. 70 dolar karşılığında satılacak olan World of Assassination, bundan sonra hikayenin giriş noktası olacak.

Hitman 3 Steam’de yüzde 65 indirimde

Hitman 3 hâlihazırda Steam‘de yüzde 65 indirimle satılıyor. Oyunun 299 TL’lik standart versiyonunun mevcut fiyatı 104,65 TL’ye inmiş durumda. Deluxe versiyonda ise 429,90 TL yerine 150,15 TL karşılığında satılıyor. Oyunun PC’nin yanı sıra Xbox, PlayStation ve Switch versiyonlarının bulunduğunu hatırlatmakta da fayda var.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun