Helium ile ilgili merak edilenler için özel canlı yayın

Giderek daha fazla ilgi çeken, dünyada olduğu kadar Türkiye’de de katılımcısı artan bir Nesnelerin İnterneti ağı olan Helium ile ilgili merak edilenler bu akşam saat 22.00’de Teknoblog YouTube kanalında gerçekleştireceğimiz canlı yayında yanıt bulacak. Helium ağı konusunda Türkiye’nin önde gelen kişilerinden biri olan Mustafa Tan ile gerçekleştireceğimiz canlı yayında, hem Helium hakkında bilgi verecek hem de sorularınızı yanıtlayacağız.

Daha önce yayınladığımız rehber niteliğindeki Helium nedir yazısında bu ağ hakkında önemli bilgileri, blok zinciri tabanlı ağ ile $HNT kriptopara madenciliğinin nasıl yapıldığını aktarmıştık. Sonrasında ise Helium ağına katılımı sağlayan RAK Hotspot Miner v2 cihazının kutu açılımını yapmış, ayrıca kurulum adımlarından da bahsetmiştik.

10 Haziran Perşembe akşamı saat 22.00’de gerçekleştireceğimiz canlı yayın, Helium ile ilgili olarak hazırladığımız içeriklerin üçüncüsü olacak. Mustafa Tan’ın katılımıyla da Helium ağı konusunda aklınıza takılan soruların cevapları bulunacaktır.

Helium nedir, Helium ağının kurulmasının sebebi nedir, hangi cihazlar bu ağdan yararlanabilir, ağı hangi senaryolarla kullanmak mümkün olur? Hotspot cihazları için anten seçimi nasıl olmalıdır? Bu gibi sorulara canlı yayında yanıt bulacağız. Gerçekleştireceğimiz canlı yayın $HNT kripto para madenciliğinden daha çok bu ağın teknik tarafına odaklanacak, Helium ağıyla ilgili merak edilenler yanıt bulacak.

Eğer siz de Helium ağıyla ilgileniyorsanız, şimdiden anımsatıcılarınızı ayarlayın veya YouTube uygulamasına bu bağlantı üzerinden giderek canlı yayın için hatırlatıcı ekleyin. Ayrıca Teknoblog YouTube kanalını da takip ederseniz, memnun oluruz.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Surface Laptop Studio tanıtıldı; Microsoft’un yeni amiral gemisi dizüstü bilgisayarı

Microsoft, bugün, güçlü dizüstü bilgisayarlarından oluşan Surface Book serisinin halefi olan Surface Laptop Studio'yu duyurdu. Microsoft, amiral gemisi dizüstü bilgisayarı için tamamen yeni bir...

Surface Pro 8 tanıtıldı: 13 inç 120 Hz ekran, Thunderbolt 4

Microsoft'un bugün düzenlediği etkinlikte tanıttığı ürünlerden birisi de Surface Pro 8 oldu. Şirket, Intel işlemcili seride 2014 çıkışlı Surface Pro 3'ten bu yana ilk...

Surface Duo 2 5G desteği ve daha büyük ekranlarla geliyor

Microsoft, yeni çift ekranlı telefonu Surface Duo 2 ile katlanabilir Android cihaz pazarında şansını bir kez daha deniyor. Duo 2 tasarım bakımından ilk modelden...