Halo TV dizisinin kadrosu tamamlandı, çekimler yakında başlayacak

google news abone ol

Halo TV dizisinin çekimleri, altı yıllık uzun bir bekleyişin ardından nihayet başlıyor. Dizinin yapımcısı Showtime‘dan yapılan açıklamada, popüler oyundan ekranlara uyarlanacak dizinin çekimlerinde “motor” komutunun yakında verileceği belirtildi. Showtime, Halo’nun kadrosuna katılan üç yeni ismi duyurmayı da ihmal etmedi.

Doctor Who ve Star Wars: The Last Jedi’da oynayan Danny Sapani, Halo’da Jacob Keys karakterine hayat verecek. Dr. Miranda Keyes’i ise Fleabag ve Eastenders gibi dizilerde boy gösteren Olive Gray canlandıracak. Peaky Blinders’tan tanıdığımız Charlie Murphy ise yetim Makee olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

Halo’nun oyuncu kadrosunun oldukça iddialı olduğu rahatlıkla söylenebilir. American Gods ile tanınan Pablo Schrieber, dizide Master Chief olaraj izleyicilerin karşısına çıkacak. Cortana’yı ise Ronin’deki rolüyle bilinen Natascha McElhone canlandıracak.

Halo TV dizisi ne zaman yaynlanacak?

Halo’nun TV dizisinin ilk sezonu, 2021’in başlarında ekranlara gelecek. Dizinin ilk sezonunun on bölüm olması planlansa da, bölüm sayısı bir süre sonra dokuza indirilmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Netflix ön izleme grubunu büyütüyor

Dizinin hazırlıkları, Xbox One’ın piyasaya çıktığı dönemde başlamıştı. Halo’nun TV macerasının somut bir hâl alması ise Xbox One’ın yaşam döngüsünün sonlarını buldu. Diziye yönelik beklentilerin karşılanıp karşılanmayacağı zamanla anlaşılacak.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR