Eğlence

Yeni Half-Life: Alyx modu dört saatlik ekstra deneyim sunuyor

half-life: alyx

Half-Life: Alyx çıkışının üstünden iki yıl geçmesine rağmen kapsayıcı bir sanal gerçeklik deneyimi sunmaya devam ediyor. Dolayısıyla oyuncuların daha fazlasını istemelerine şaşırmamak gerekiyor. Ancak Valve devam oyununu açıklayana kadar, yeni içerik sunumu modlama topluluğuna kalmış gibi görünüyor. Yeni hazırlanan Levitation isimli mod, ekstra olarak dört saatlik bir tek oyunculu deneyim sağlıyor. Bu moda gelen ilk yorumlar da oldukça pozitif.

Ücretsiz olarak indirilebilen bu mod, yukarıda da belirttiğimiz gibi ekstra olarak 3 ila 4 saatlik bir tek kişilik hikaye sunuyor. Burada yeni sesler duymak ve yeni animasyonlar görmek de mümkün oluyor. Bu yazının yazıldığı dakikalar itibarıyla modun Steam’de 692 yorumdan beş yıldız aldığını belirtmek gerekiyor. Modun geliştiricisi FMPONE da Twitter’da övgü dolu mesajlar alıyor.

Levitation’ın bu yılın başlarında duyurulduğunu düşününce gelen olumlu yorumların etkisi biraz daha artıyor. Bu modda oyuncu Şehir 17’nin gizemli X bölümüne gönderiliyor ve burada Direniş’in iki üyesinin kaybolduğu yükselen bir bina inceleniyor.

Half-Life: Alyx Levitation Steam Atölyesi üzerinden indirilebiliyor

Half-Life: Alyx için hazırlanan Levitation modu Steam Atölyesi üzerinden indirilebiliyor. Birinci kısım indirildikten sonra diğer dört bölüm mod oynandıkça otomatik olarak indiriliyor. Alyx’i oynamak için uyumlu bir sanal gerçeklik başlığına sahip olmak gerekiyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER