Grand Theft Auto V PC versiyonunun çıkışı 24 Mart tarihine ertelendi

gta-v-pc-ekran-goruntusu-130115-3Uzun zamandır beklenen Grand Theft Auto V PC versiyonunun çıkışı için biraz daha beklemek gerekecek. Rockstar Games yaptığı açıklamayla bu oyunun çıkışının gecikeceğini duyurdu.

Başlangıçta bu ay içinde yayınlanacağı söylenen GTA V’in PC’lere gelişi 24 Mart tarihine ertelendi. Oyunun geliştiricisi birkaç haftalık ek bekleme süresine değeceğini kaydetti.

gta-v-pc-ekran-goruntusu-130115-2gta-v-pc-ekran-goruntusu-130115-1Rockstar Games oyunun gecikmesine tepki gösterebileceklerin tansiyonunu düşürmek adına birkaç tane ekran görüntüsü yayınladı. Bu ekran görüntüleri oyunun yeni versiyonunun nasıl görüneceğini gösteriyor. PC sürümü geçtiğimiz kasım ayında first-person modu gibi yeniliklerle zenginleştirilen Xbox One ve PS4 versiyonunun aynısı olacak. Buna rağmen donanımı kaldırabilecek olan kullanıcılar daha yüksek seviyede detayların keyfini çıkarabilecek, 4K çözünürlük ve üç monitöre kadar destek sunulanlar arasında bulunacak. Aşağıdaki kaynak bağlantıyı takip ederek oyun için belirlenen sistem gereksinimlerine göz gezdirebilirsiniz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...