Grand Theft Auto 5 ışın kılıçlarıyla daha eğlenceli

Grand Theft Auto 5, dünyanın gelmiş geçmiş en yüksek satış rakamına ulaşan oyunu olması nedeniyle sektörün içinde farklı bir yerde duruyor. Oyunun modding topluluğu da gerçekleştirdikleriyle bu farklı konumu biraz daha güçlendiriyor.

Grand Theft Auto 5 modding ekibinin en yeni icraatı, oyuna Yıldız Savaşları ile özdeşleşen ışın kılıçlarını eklemek oldu. Ana karakterler Trevor ve Michael’ın ışın kılıçlarıyla dövüşmesi, ortaya kısalığı nedeniyle tadı damakta kalan bir iş çıkarıyor.

Grand Theft Auto 5 kahramanları ışın kılıçlarını kuşanıyor

Trevor ve Michael’ın ışın kılıçlarıyla dövüşme sahnesi sadece 1 dakika uzunluğunda. Bu kısa sahne, Grand Theft Auto’nun Yıldız Savaşları serisiyle ilk teması değil. Daha öncesinde de, GTA San Andreas’a Yıldız Savaşları’ndan ilhamla çeşitli eklemeler yapılmıştı.

Grand Theft Auto 5 Işın Kılıcı

Grand Theft Auto 5 ve Yıldız Savaşları buluşması, sinematik havası nedeniyle gören pek çok kişiden tam not alıyor. Söz konusu çalışma, oyununun açık dünyasının gelişime ne kadar açık olduğunu da gözler önüne seriyor. Videonun yedinci film Güç Uyanıyor’u bekleyen Yıldız Savaşları hayranlarını da fazlasıyla memnun edeceği bir gerçek. Güç Uyanıyor, ülkemizde 17 Aralıkta vizyona girecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine amiral gemisi telefonları kadar önem...