Gran Turismo 7 Sony’nin 2022’deki ilk oyun etkinliğinin yıldızı olacak

Gran Turismo 7, ertelemelerin ardından 4 Mart 2022’de PlayStation 4 ve PlayStation 5’te oyuncularla buluşacak. Oyun, Sony’nin 2022’deki ilk State of Play etkinliğinin de yıldızı olacak.

Sony’nin 2022’deki ilk State of Play etkinliği 3 Şubat’ta Türkiye saatiyle 01:00’da başlayacak. Şirketten verilen bilgiye göre, etkinlikte 30 dakika boyunca Gran Turismo 7’yle ilgili görüntüler ve bilgiler paylaşılacak.

Sony’nin PlayStation Twitter hesabından yaptığı paylaşımda da Gran Turismo 7’den görüntüler yer alıyor. Burada oynanışın yanı sıra bazı otomobiller ve pistler görmek mümkün. Temmuz ayındaki State of Play etkinliğinde eylülde çıkacak olan Deathloop’u ön plana koyan Sony, Gran Turismo 7’ye de aynı tarifeyi uyguluyor gibi görünüyor.

Gran Turismo 7 için ilk duyuru, 2020’nin haziran ayında yapılmıştı. Serinin yaratıcısı Kazunori Yamauchi oyun için fazla beklemek istemediklerini söylese de, işler Sony’nin planladığı gibi gitmemiş ve oyunun çıkışı 2022’ye kalmıştı.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun