GoPro uygulamasına Mural modu ve diğer zenginleştirici özellikler

Popüler aksiyon kamera şirketi GoPro, akıllı telefon uygulamasını güncelleyerek birtakım yeni özellikler getirdi. Bu güncelleme hem uygulamayı kullanmayı kolaylaştırıyor hem de onu özellikler açısından daha zengin hâle getiriyor.

En önemli yeni özellik Mural oluyor. Uygulama içindeki bu yeni mod sayesinde Go Pro kameranızla veya akıllı telefonunuzla kaydettiğiniz favori anlarınızı yeniden yaşayabilirsiniz. GoPro bunu, “akıllı telefonların meşhur kara deliğini ortadan kaldırmaya” yönelik bir çaba olarak nitelendiriyor. Bu sayede eski ve yeni anlar öne çıkarılıyor.

“Duvar” olarak adlandırılan bölümü fotoğraflarınız ve videolarınızla kişiselleştirebilirsiniz. GoPro uygulamasını her açtığınızda bu alanı ziyaret edebilir, anılarınızı yeniden yaşayabilirsiniz.

Diğer yeni özelliklerin arasında daha kolay gezinti de bulunuyor. Uygulama üç farklı görüntüleme modu arasında geçiş yapmanızı sağlıyor. Görüntüle ikonuna tıklatarak tüm içeriği tek bir ekranda görebilirsiniz. Ya da odak moduna geçerek belli bir zamanda sadece tek bir dosyayı görebilirsiniz.

Uygulama güncellemesiyle gelen yeniliklerden biri de Highlight Reels oluyor. Mural’ın aksine, bu tamamen otomatikleştirilmiş ve sizin için etkinlikleri veya içeriği otomatik olarak oluşturuyor. Bu açıdan Apple Fotoğraflar ve Google Fotoğraflar uygulamalarını anılarınızı derlemesine benziyor.

GoPro uygulamasının tüm bu yeni özelliklerini deneyimlemek için App Store veya Google Play Store’u ziyaret edebilirsiniz.

Galaxy Buds 2 kutu açma videosunda görüldü

Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklık, Samsung'un gelecek hafta düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde resmen gözler önüne çıkacak. Tanıtıma kısa bir süre kalmışken internete sızan kutu açma...

TikTok hikaye özelliğini test etmeye başladı

Twitter, Fleets adını verdiği hikaye özelliğinin fişini çekse de, bu format sosyal ağlar arasındaki popülaritesini koruyor. TikTok, The Verge sitesine gönderdiği e-postayla hikaye özelliğini...

Oppo yeni ekran altı kamera teknolojisini ve bir sonucunu sergiledi – Video

Oppo, ekran altı kamera teknolojisinin geldiği en son noktayı sergiledi. Şirket, teknolojinin en son sürümünde, ekranın bütünlüğünden ödün vermeden bir selfie kamerasının ekranın altına...

WhatsApp Bir Kez Görüntüle özelliğini kullanıma sundu

WhatsApp duyurusu daha önce yapılan Bir Kez Görüntüle özelliğini kullanıcılarla buluşturmaya başladı. Söz konusu özellik aktif edildiğinde gönderilen fotoğraf ve videolar alıcı tarafından bir...