GoPro Seeker ile GoPro ve aksesuarlarını taşımak kolaylaşıyor

gopro seekerGoPro Seeker adını taşıyan sırt çantasıyla sadık hayranlarının GoPro kameralarını, aksesuarlarını ve diğer eşyalarını taşımasını kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Tam beş adet kamerayı taşıyabilen çantada su koymak için de ayrı bir alan bulunuyor. Çanta kullanıcılara 16 litrelik bir alan da sunuyor. Ancak bir kişinin bu çantayı tercih etmesinde öncelikli gerekçe GoPro taşımanın kolaylığı olacak gibi gözüküyor.

Taşıma kolaylığına ek olarak, çanta GoPro monte edilebilmesi nedeniyle de kamera kullanıcılarının ilgisini çekebilecek gibi gözüküyor. Seeker ile taşıyıcının omuzlarına ve göğüs kısmına kamera monte edilebiliyor.

GoPro Seeker 169.99 dolar karşılığında satışa sunuldu

Şirketin resmi internet sitesi üzerinden satışa sunulan Seeker için 169.99 dolar ödemek gerekiyor.

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun