GoPro Karma drone buna benzeyecek

gopro karma droneGoPro Karma drone yakında resmi olarak gözler önüne çıkacak. Ancak GoPro, resmi duyuru öncesinde çeşitli ipuçları vererek Karma’nın neye benzeyeceği ve ne gibi özelliklere sahip olacağı konusunda fikir edinmeyi sağlıyor.

Son olarak Twitter ve YouTube üzerinden bir Karma tanıtımı paylaşan GoPro, kısa süreliğine de olsa yeni drone’unu gösteriyor. 25 saniye uzunluğundaki videoda drone ile çekilen bisikletçiler görülürken, 15 saniyelik bir diğer tanıtımda da Karma’nın bisikletçiler üzerinden süzülmesi görülüyor.

Videoda Karma’nın göründüğü kareyi yakalayıp yakınlaştıran ekibi, GoPro’nun drone’u hakkında daha net fikirler edinmeyi sağlıyor. GoPro’nun dört pervaneli insansız hava aracı, fazlasıyla hızlı olduğunun mesajını yakınlaştırma yapıldığında da veriyor.

gopro-karma-drone-160916-2GoPro Karma drone 19 Eylülde tanıtılacak

Karma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak içinse çok az daha beklemek gerekiyor. Drone, 19 Eylülde düzenlenecek etkinlikle resmiyet kazanacak.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın