Google Play Store’daki alışverişler için Avea Mobil Ödeme seçeneği devreye girdi

avea-logo-130514

Turkcell Mobil Ödeme servisinin Google Play Store aracılığıyla gerçekleştirilen Android oyun ve uygulama alışverişlerinde bir ödeme yöntemi olarak kullanılabileceğini gün içinde duyurmuştu. Turkcell’in ardından Avea da, Mobil Ödeme servisinin Google Play Store’da kullanılabileceğini açıkladı.

Türk Telekom Grubu Entegre Bağlantı Yönetimi Direktörü Baran Yurdagül, Google ile gerçekleştirdikleri iş ortaklığı sayesinde hem Avea aboneleri için alternatif bir ödeme yöntemi sunduklarını hem de içerik sağlayıcılarına ve uygulama geliştiricilerine daha fazla kişiye ulaşma fırsatı sağladıklarını dile getirdi.

avea-mobil-odeme-google-play

Google Play Store üzerinde Avea Mobil Ödeme aracılığıyla ödeme yapmak için kullanıcıların ödeme yöntemleri arasından ”Avea Mobil Ödeme Kullan” seçeneğini işaretlemesi yeterli oluyor. Avea’nın Google ile birlikte sunduğu bu fırsattan hem faturalı hem de ön ödemeli aboneler faydalanabiliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...