Google Pixel Watch ve Apple Watch yan yana görüldü

Bugün resmen gözler önüne çıkacak olan Google Pixel Watch daha önce hem Google tarafından gösterilmiş hem de çeşitli sızıntılarda boy göstermişti. Google’ın kendi markasını taşıyan ilk akıllı saati, tanıtımına kısa bir süre kalan 41 mm bir Apple Watch’un yanında görüldü.

Apple Watch ile yan yana bakıldığında Pixel Watch’un ilk başta düşünülenden daha zarif olduğu söylenebilir. Kalınlık konusunda da iki saatin birbirine yakın olduğu, hatta Pixel Watch’un biraz daha ince olduğu göze çarpıyor.

Reddit’te paylaşılan fotoğraflarda Pixel Watch’u farklı açılardan görmek mümkün oluyor. Bu görsellerden birinde iki akıllı saatin arka paneli aynı karede yer alıyor. Pixel Watch’ta sensörlerin bir çizgi hâlinde panelin orta kısmına dizildiği görülüyor.

google pixel watchGoogle Pixel Watch hakkındaki tüm detayları öğrenmek için birkaç saat daha sabretmek gerekiyor. Sızıntılara göre; akıllı saat 41 mm kasa boyutu, 1.6 inç AMOLED ekran, Exynos 9110 işlemci, 2 GB RAM ve Wear OS 3.5 gibi özellikler kullanıcıları bekliyor.