Google Pixel Watch en az üç sene boyunca yazılım güncellemesi alacak

Google Pixel Watch geçtiğimiz hafta resmen gözler önüne çıkmış ve sipariş süreci başlamıştı. İnternet devinden verilen bilgiye göre, Pixel Watch “en az üç yıl boyunca” yazılım güncellemesi alacak.

Söz konusu takvim, Pixel Watch’un ABD’de Google Store’da yerini almasıyla birlikte işlemeye başladı. Bu da, akıllı saatin en az Ekim 2025’e kadar yazılım güncellemesi alacağı anlamına geliyor.

Google’dan verilen bilgiye göre, yazılım güncellemeleri Pixel Watch güvenlik güncellemelerini de kapsayacak. Buna ek olarak, yeni özellikler ve farklı yazılım güncellemeleri de kullanıcılarla buluşacak.

Google Pixel Watch için yazılım güncellemelerinin “düzenli” aralıklarla yayınlanacağını belirtti. Şirket Pixel telefonlarının güncellemeleri için de aynı tabiri kullanıyor, ancak her ay düzenli olarak yayınlıyor. Pixel Watch’ta bu sıklığın korunup korunmayacağı şu an için bilinmiyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun