Yeni Pixel Watch sızıntısı Fitbit entegrasyonunun ipucunu veriyor

google news abone ol

Google Pixel Watch hakkındaki sızıntılar son zamanlarda artmış durumda. Kısa süre önce saatin çıkışının yakın olduğunu gösteren bir ekran görüntüsü paylaşan ünlü duyumcu Evan Blass, şimdi de saatin kadranına ait bir görüntü yayınladı. Bu yeni görüntü, Google’ın 2019’da satın aldığı Fitbit’ten nasıl faydalanmayı planladığı konusunda ipucu veriyor.

Saatin kadranındaki ikonlardan birinin (alt orta) Fitbit logosu olması dikkat çekiyor. Bu da Google’ın sonunda Fitbit’i ekosistemine dahil etmeye hazır olduğunu gösteriyor. İnternet devi Fitbit’i satın aldığını 2019’da açıklamış, süreç 2021’de tamamlanmıştı.

Sızan görüntü, Pixel Watch’un daha önce ortaya çıkan görselleriyle çok büyük ölçüde benzerlik gösteriyor. Yuvarlatılmış ekranın kenarları ve Dijital Kurma Kolu da görselde görülenler arasında yer alıyor.

Yeni Pixel Watch sızıntısı Fitbit entegrasyonunun ipucunu veriyorDaha önce çıkan haberlere göre, Google Pixel Watch önümüzdeki ay duyurulacak. Ancak akıllı saat hemen piyasaya çıkmayacak. Şirketin gelecek ay gerçekleştireceği I/O 2022’de Pixel Watch hakkındaki ilk bilgileri paylaşması bekleniyor. Saatin piyasaya çıkışının ise sonbaharı bulması öngörülüyor. Google’ın Pixel Watch’u Pixel 7 serisiyle birlikte satışa sunması sürpriz olmayacaktır.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

ÖNE ÇIKANLAR