Google Pixel Buds A-Series kulaklık yanlışlıkla erken duyuruldu

Google, yeni ürünlerinden birinin duyurusunda biraz erken davranmış gibi görünüyor. 9to5Google sitesinin haberine göre; Android’in resmi Twitter hesabı, Google Pixel Buds A-Series kablosuz kulaklığın fotoğrafını paylaştı ve kulaklığın piyasaya çıktığını belirtti. Söz konusu paylaşım daha sonrasında silindi.

Paylaşımın silinmesinin nedeni, Google’ın Pixel Buds A-Series’in tahmin edilebileceği üzere henüz resmiyet kazanmamış olması. Kaliteli ses ve hızlı Bluetooth eşleştirmesi de paylaşımda öne çıkarılan noktalar arasında bulunuyor.

Google’ın I/O 2021 etkinliği 18 Mayıs’ta başlayacak. Ancak Pixel Buds A-Series tweet’inin erken paylaşılması, kulaklığın I/O 2021’den önce duyurulabileceği anlamına geliyor. Bu öngörünün doğru olup olmadığını görmek için iki hafta daha sabretmek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yakında beklenen Sony 1000XM4 kablosuz kulaklık yepyeni bir tasarımla gelecek

Google Pixel Buds A-Series hakkındaki ilk işaretler şirketin müşterilerine gönderdiği bir e-postada görülmüştü. 2020 model Pixel Buds’a bir hayli benzeyen kulaklıkta maliyeti aşağıya çekmek için nelerden taviz verildiği şu an için belirsizliğini koruyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...