Google Pixel Buds ailesi için yeni bir üye hazırlıyor

Google’ın mevcut kablosuz kulaklıklarına kıyasla daha uygun fiyatlı yeni bir seçenek üstünde çalıştığı söyleniyor. Bu kulaklığın Google Pixel Buds A adını taşıyacağı, beyaz ve yeşil olmak üzere iki renk seçeneğiyle geleceği iddia ediliyor.

9to5Google sitesinin haberine göre; Pixel Buds A, belli özellikleriyle seleflerinden biri olarak gösterilen Pixel Buds 2’den ayrılacak. Kulaklık topuzunun ve taşıma kutusunun tasarımında değişiklik beklenmese de, renk paletinin değişeceği söyleniyor.

Örneğin, beyaz modelde kontrast oluşturulan siyah unsurlar çıkarılacak ve kullanıcılar bembeyaz bir kulaklık görecek. Yeşil modelde ise Pixel Buds 2’de kullanılan nane yeşili tonunun yerine çam yeşili tonu kullanılacak.

9to5Google’ın haberine göre, Pixel Buds A’nın renk seçenekleri Pixel 5a’nın renk seçenekleriyle örtüşecek. Google daha önce Pixel Buds ve Pixel 4 arasında benzer bir eşleştirme yapmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
AirPods 3 daha çıkmadan sahteleri piyasaya çıktı

Pixel Buds A’nın da selefleriyle aynı kontrol seçeneklerine sahip olacağı da haberde belirtilenler arasında yer alıyor. Google Pixel Buds A hakkında bilinenler şu an için sınırlı olsa da, önümüdeki dönemde yeni detayların ortaya çıkması bekleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...