Google Pixel 7 Pro’nun ön siparişe çıkacağı tarih belli oldu

Google Pixel 7 Pro hakkındaki tüm detaylar 6 Ekim’de gerçekleştirilecek etkinlikte açıklanacak. Görünen o ki, Pixel 7 Pro etkinliğin gerçekleştirildiği gün ön siparişe çıkacak.

Google tarafından hazırlanan “İlk İzlenimler: Pixel 7 Pro” başlıklı videoda altta görünen oldukça küçük yazılmış bir yazı, telefon için ön siparişlerin 6 Ekim itibarıyla başlayacağını gösteriyor. Bu yazı, Pixel 7 Pro bir kullanıcının elindeyken ekranın alt kısmında beliriyor.

Videoda sadece Pixel 7 Pro görünüyor. Dolayısıyla etkinlikte gözler önüne çıkacak diğer cihazların ön sipariş döneminin ne zaman başlayacağı konusunda şimdilik kesin bir şey söylemek zor. Ancak Pixel 7 ve Pixel Watch akıllı saatin aynı gün ön siparişe açılması da sürpriz olmayacaktır.

Pixel 7 ve Pixel 7 Pro, Google’ın geçtiğimiz mayıs ayında gerçekleştirdiği I/O geliştirici konferansında ilk kez görülmüştü. O tarihte fazla detay paylaşmayan şirket, 6 Ekim’de yeni akıllı telefonları ve ilk akıllı saatine dair tüm bilgileri verecek.

Google Pixel 7 Pro’nun 6.7 inç, Pixel 7’nin ise 6.2 inç ekrana sahip olduğu söyleniyor. Her iki telefon da Google’ın Tensor G2 işlemcisini taşıyacak. Pixel 7 Pro’nun arkasında 50, 48 ve 12 megapiksel sensörlerden oluşan üçlü bir kamera modülünün bulunması da konuşulanlar arasında yer alıyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun