Google’dan Meet’i ücretsiz kullananları sevindirecek hamle

Google, ücretsiz Meet kullanıcıları için sunduğu sınırsız görüşme imkanını bir kez daha uzattı. Meet’i bir ücret ödemeden kullananlar, önümüzdeki haziran ayının sonuna kadar herhangi bir süre sınırlaması olmadan görüşme yapabilecek.

Meet, Gmail kullanıcılarının erişimine açıldığında 60 dakikalık süre sınırı da kaldırılmıştı. Google ilk etapta bu imkanın 30 Eylül 2020’ye kadar süreceğini açıklamıştı.

Daha sonrasında ise bu süre 31 Mart’a kadar uzatılmıştı. Pandemi koşullarının sürmesini dikkate alan Google, bu imkanı şimdi de 30 Haziran’a kadar uzattı.

Pandemi koşulları nedeniyle dünyanın pek çok ülkesinde eğitim ve iş hayatı uzaktan yürütülüyor. Buna ek olarak, aileler de fiziksel olarak pek kolay şekilde yan yana gelemiyor. Bu nedenle Google Meet tarafından sunulan ücretsiz sınırsız görüşme imkanının uzatılmasının önemli bir hamle olduğu söylenebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple'a göre iMessage Android sürümü yarardan çok zarar verirdi

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...