Google Fotoğraflar’ın yeni video düzenleme araçları Android’de

Google Fotoğraflar Android uygulamasını kullananlar, iOS cihaz sahiplerinin bir süredir faydalandığı gelişmiş video düzenleme araçlarına sonunda kavuşuyor. Android Police sitesinin haberine göre, bu araçlar hem Google Pixel hem de diğer Android telefonlarda kullanıcılarla buluşuyor. Araçların sunucu tarafında yapılan güncellemeyle uygulamaya eklendiği ifade edildi.

Google’dan geçtiğimiz şubat ayında yapılan açıklamada, yeni düzenleyicide 30’dan fazla kontrol seçeneğinin bulunduğu belirtilmişti. Söz konusu kontroller kesme araçlarını, filtreleri, kontrast, doygunluk ve parlaklık ayarlarını kapsıyor.

Google’dan daha önce yapılan açıklamada, uygulamaya önümüdeki dönemde bazı “ayrıcalıklı” özelliklerin de ekleneceği belirtilmişti. Bu özellikler de yavaş yavaş dağıtıma çıkıyor. Ancak söz konusu özelliklere erişmek için Google One abonesi olmak gerekiyor. Bunlardan bazıları yapay zekâ desteğiyle sunulacak. Haziran ayından itibaren Google Fotoğraflar’ın ücretsiz sınırsız depolama alanı politikasını da sonlandıracağını hatırlatmak gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
MIUI 13'ün çıkış tarihi için yeni iddia

Google Fotoğraflar Android uygulaması için hazırlanan “ayrıcalıklı” özelliklerin de iOS’e gelebileceği ifade edilmişti. Ancak şu an için Google’dan bu yönde bir hareket gelmiş değil.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...