Google Fotoğraflar Android uygulamasına yeni filtre ve düzenleme araçları eklendi

google fotograflar androidGoogle fotoğraflar Android uygulaması için yayınlanan son güncelleme, uygulamaya yeteneklerini artıracak yeni özellikler kazandırıyor. Güncellemeyle birlikte kullanıcılara dinamik filtreler sunan uygulama, kullanıcılara çektikleri fotoğrafları tek dokunuşla düzenleme imkanı sağlıyor. Buna ek olarak, fotoğrafları yine tek dokunuşla güzelleştirmek de mümkün oluyor.

Google Fotoğraflar için yayınlanan güncelleme, gelişmiş düzenleme kontrollerini de beraberinde getiriyor. Bu kontroller sayesinde kullanıcılar fotoğrafta ışık ve renk gibi değerler üzerinde hızlı biçimde düzenleme yapabiliyor. Ayrıca Derin mavi adını taşıyan bir araç sayesinde gök veya denizin mavisi biraz daha canlı hâle getirilebiliyor.

Yedeklenen fotoğraf ve videolardan otomatik olarak videolar oluşturması da Google Fotoğraflar’ın en sevilen yönleri arasında yer alıyor. Güncellemeyle birlikte bu özellik de geliştiriliyor ve Google Fotoğraflar eskisinden de fazla video hazırlamaya hazır hâle geliyor. Bu özellik sayesinde bir bebeğin ilk aylarını, keyifli bir tatili ya da bir doğum günü kutlamasını yeniden hatırlamak mümkün oluyor.

Google Fotoğraflar Android uygulamasına eklenen özellikler henüz iOS’e gelmiş değil

Google Fotoğraflar Android uygulamasına eklenen yeni özellikler, henüz iOS uygulamasında bulunmuyor. Google’dan söz konusu özelliklerin iOS kullanıcılarıyla ne zaman buluşacağı konusunda bilgi verilmedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...