Godzilla: King of the Monsters’ın ilk fragramanını izleyin – Video

godzilla king of the monstersWarner Bros. ABD’nin San Diego şehrinde düzenlenen Comic-Con etkinliğindeki Hall H panelinde, Gareth Edwards’ın 2014 tarihli Godzilla filminin devamı niteliğindeki Godzilla: King of Monsters filminin ilk fragmanını da gösterdi.

Fragman Stranger Things’den bildiğimiz Millie Bobby Brown bir felaketten kaçarken açılıyor. Bu sırada Vera Farmiga’nın canlandırdığı bir bilim insanı da insanoğlunun yeni bir tehditle karşı karşıya olduğunu söylüyor. Godzilla gibi canavarlar yıllar boyu saklandıktan sonra yeryüzüne geri dönüyor. “Tüm Titan’lar bulunmadıkça, gezegenimiz yok olacak, tabii ki biz de.” diyor. Görünüşe göre, filmde birden fazla Godzilla olacak; Mothra’nın yanı sıra birkaç canavar da görünüyor. Görünüşe göre, filme adını veren kahramanla başka canavarlar arasında bir mücadele izleyeceğiz.

2014’teki Godzilla filminin iyi bir performans göstermesinin ardından başlangıçta, Gareth Edwards’ın Godzilla: King of the Monsters filminin başında olacağı düşünülüyordu. Ancak onun yerine 2016’da Michael Dougherty filmin dümenine getirildi. Film, kendi sinema evreninin yeni bir parçası olma özelliğini taşıyor. Geçen yıl Legendary Pictures, Godzilla ve King Kong‘un yollarını oldukça şiddetli bir savaşta kesiştirmişti. Godzilla: King of the Monsters ise daha büyük hikâyenin gelecek parçası niteliğini taşıyor. Daha sonra da, Mayıs 2020’de, Adam Wingard’ın Godzilla vs. Kong filmi gelecek.

Godzilla: King of the Monsters 31 Mayıs 2019’de vizyona girecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 Portekiz GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP yapılamamıştı. F1...

Discovery Plus içerikleri BluTV uygulamasında yer bulmaya başladı

Discovery, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru orijinal içeriklerini barındıran bir isteğe göre video izleme servisi olan Discovery Plus'ı faaliyete geçirmişti. Başta ABD olmak üzere çeşitli...