Teknoblog İnternet Gmail’in Öncelikli Posta Kutusu özelliği mobil web tabanlı uygulamaya geldi

Gmail’in Öncelikli Posta Kutusu özelliği mobil web tabanlı uygulamaya geldi

PAYLAŞIN

Google’ın sadece Android’e bahşettiği bazı güzellikleri kıskananlar, bu kıskançlıklarını bir anlık olsun bırakabilirler. Çünkü Gmail’in Öncelikli Posta Kutusu özelliği Gmail’in mobil web uygulaması üzerinden de sunuldu.

Şimdiye kadar bu özellik sadece Gmail’in masaüstü versiyonunda ve Android cihazlarında sunulmaktaydı, ancak e-postaları önem sırasına göre sıralayan akılı bir sistemden tüm mobil kullanıcılar yararlanabilecek. Bilmeyenler için bu özelliği tekrar hatırlatacak olursak, Öncelikli Posta Kutusu özelliği kullanıcıların belirli bir e-posta adresinde gelen mesajları kaç kere okuduğu ya da yanıtladığı gibi hareketlerden öğrenerek gelen iletileri önem sırasına göre diziyor. Mobil web kullanıcıları “Önemli” etiketiyle bu iletileri araştırabiliyordu, ancak önem arzeden tüm iletiler orta yerde ve her zaman ulaşılabilir olacak.

Gmail’in bu yeni mobil özelliği HTML5 uyumlu internet tarayıcısına sahip cihazlarda kullanılabilecek, yani Android 1.5 ve iOS 3.0 ya da üstü sürümle çalışan cihazlar bu nimetlerden yararlanabilecek.

İlgili – Google Mobile Blog

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google Haritalar renklerin yardımıyla mekanları ayırt etmeyi kolaylaştıracak

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz