Teknoloji

Temiz hava teknolojisinde yeni bir isim: GM Air Purifier

gm air purifier

Yeni GM Air Purifier, General Mobile’ın en son ürünü olarak dikkat çekiyor. Kapasitesinin tamamını etkin bir şekilde kullanabilen bu cihaz, kullanıcılarına hızlı ve etkili bir hava temizleme deneyimi sunuyor.

GM Air Purifier ile bir odanın havasını 10 dakikada temizleyin

360 derece silindirik tasarımına borçlu olduğu geniş kapasite sayesinde GM Air Purifier, 16m2’lik bir alanı sadece 10 dakika içerisinde temizleyebiliyor. Bu, havadaki zararlı partikülleri hızlıca yakalayarak odayı taze ve temiz bir hale getirebiliyor.

Cihaz, oda hava kalitesi düştüğünde çalışma hızını artırıyor, böylece daha hızlı ve etkili bir hava temizleme sağlıyor. Bunun yanı sıra, HEPA H13 filtresi sayesinde zararlı partikülleri hapsederek 230m3/sa’lik CADR ile hava kalitesini önemli ölçüde iyileştiriyor.

GM Air Purifier, evinizde veya iş yerinizde meydana gelebilecek hava kirliliği sorunlarına karşı size güçlü bir savunma hattı sunuyor. Cihaz, 0.3 mikron kadar küçük hava kirleticilerini %99.97 oranında yakalayarak alerjenler, evcil hayvan tüyleri, duman, küf, koku ve toz partikülleri dahil olmak üzere birçok hava kirleticisini temizleyebiliyor.

Cihazın dijital paneli, hava kalitesini gerçek zamanlı olarak izleme özelliği sunuyor. Bu özellik sayesinde, mevcut hava kalitesini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Panel aynı zamanda fan hızı, filtre ömrü ve kalan temizleme süresi gibi bilgilere erişmenizi sağlar.

GM Air Purifier’ın filtresi, kullanıcı tarafından kolayca değiştirilebiliyor ve 5000 saate kadar kullanım ömrü sunuyor. Bu da cihazın uzun vadede etkin bir hava temizleme deneyimi sunmasını sağlıyor.

Cihazın bir diğer özelliği olan uyku modu, sessiz bir ortam sağlıyor. Bu modda çalışan GM Air Purifier, 18 dB(A)’lık ses seviyesiyle sizin rahatınızı bozmayacak bir çalışma deneyimi sunuyor.

Cihaz, herhangi bir yerden kontrol edilebilen GM Smart uygulamasını kullanıyor. Bu uygulama ile anlık hava kalitesi, filtre ömrü, fan hızı gibi bilgileri izleyebilir, aynı zamanda çocuk kilidi gibi özellikleri de kontrol edebilirsiniz. Google Asistan desteği sayesinde, sesli komutlarla cihazı açıp kapatabilirsiniz. GM Smart uygulamasını Google Play Store’dan veya App Store’dan kolayca indirebilirsiniz.

Böylece, GM Air Purifier ile kullanıcı dostu, etkili ve hızlı bir hava temizleme deneyimi sizleri bekliyor. İster evde, ister iş yerinizde, temiz ve taze bir nefes almanın keyfini çıkarın. GM Air Purifier, sağlıklı ve temiz bir nefes için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bir arada sunuyor.

İLGİLİ HABERLER