Teknoloji

General Mobile’dan GM Pods 3 ve GM Pods 3 Pro ile ses tarafında dev adımlar

gm pods 3 pro

General Mobile, kullanıcılarına sunduğu yeni kulaklık modelleri GM Pods 3 ve GM Pods 3 Pro ile ses teknolojisi alanında çıtayı yükseltiyor. Bu yeni ürünler, kullanıcılarına kesintisiz bir ses deneyimi sunarken, aynı zamanda ergonomik yapıları sayesinde kulağa kolaylıkla uyum sağlıyor.

gm pods 3 pro

GM Pods 3 Pro: Üstün Ses Deneyimi için Qualcomm Snapdragon Ses Teknolojisi

GM Pods 3 Pro, son teknoloji Qualcomm QCC3050 işlemcisi ve Snapdragon Sound’un desteğiyle, kullanıcılarına birinci sınıf bir ses deneyimi sunuyor. 10mm LCP kaplama grafen sürücü özelliği ile 24-bit/96kHz master kayıt seviyesinde sesi ortaya çıkararak, kullanıcılarına stüdyo kalitesinde bir ses deneyimi vadediyor.

GM Pods 3 Pro, aynı anda iki cihaza bağlanabilme özelliği, dört mikrofonu ve aptX Voice teknolojisi sayesinde de 32kHz süper geniş bantlı sesli görüşmeler sunarak kullanıcılarının kusursuz netlikte iletişim sağlamasına olanak tanıyor. Bununla birlikte aptX Adaptive teknolojisi ile GM Pods 3 Pro, sağladığı ultra düşük gecikme özelliği, etkileyici senkronizasyonu ve 30 saate varan kullanımı ile özellikle mobil oyun severlerin dikkatini çekmeyi hedefliyor. Aynı zamanda IPX5 sertifikalı su geçirmezliği ile ekstra koruma sağlıyor.

gm pods 3

GM Pods 3: Kompakt Tasarımı ile Ultra Hafif

Kompakt tasarımı ve hafifliği ile öne çıkan GM Pods 3, dahili Bluetooth 5.3 çipi sayesinde yüksek bit hızlı ses iletiminde yüksek performans sunuyor. Bunun yanı sıra GM Pods 3 titan kaplamasıyla, dahili 13mm LCP-kompozit diyafram sürücüsü ile dengeli bir ses deneyimi yaşatıyor. GM Pods 3, kesintisiz müziğin keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için tek bir şarj ile 5.5 saat oynatma süresi sunarken, şarj kutusu ile ekstra 18.5 saatlik kullanım olanağı sağlıyor. IPX4 özelliği sayesinde tere ve suya dayanıklı olan kulaklık sayesinde, kullanıcılar yağmurlu havalarda bile müziğin keyfini doyasıya yaşayabiliyor.

GM Pods 3 ve GM Pods 3 Pro kulaklıklar www.generalmobile.com’da satışa açıldı. Fiyatları sırasıyla 799 TL ve 1.199 TL olarak belirlendi.

İLGİLİ HABERLER