General Mobile GM 6 Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak

google news abone ol

general mobile gm 6General Mobile geçen yılın Mobil Dünya Kongresi’nde orta segment Android One telefonı GM 5 Plus‘ın duyurusunu gerçekleştirmiş, bu telefonun giriş segmenti versiyonu olan GM 5 ise yılın sonuna doğru tanıtılmış ve piyasaya sürülmüştü. General Mobile GM 6 için ise çok fazla beklemeyeceğiz gibi görünüyor.

General Mobile’dan gelen basın daveti, Türkiye’de Android’in öncüsü şirketlerden olan üreticinin yeni telefonunu Barselona’da tanıtacağını gösteriyor. MWC 2017’de bir stant açacak olan şirket, yeni telefonu GM 6’yı da burada düzenleyeceği bir etkinlikte tanıtacak.

General Mobile GM 6 da Android One telefonu olacak ve Android’in en son sürümü Nougat ile yüklü olarak gelecek gibi görünüyor. Ayrıca basın toplantısında MediaTek’ten bir yönetici de konuşacak. Bu da yakında çıkacak yeni Android One telefonunun MediaTek işlemciyle geleceği anlamına geliyor.

General Mobile GM 6 ile ilgili detayları, toplantının düzenleneceği tarih olan 28 Şubat 2017 Salı günü aktaracağız. Bunun dışında MWC 2017’den haberler, yeni ürünlerin ön incelemeleri ve diğer detayları da Teknoblog’da ve sosyal medya hesaplarımızda bulacaksınız.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR