General Mobile GM 6 Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak

general mobile gm 6General Mobile geçen yılın Mobil Dünya Kongresi’nde orta segment Android One telefonı GM 5 Plus‘ın duyurusunu gerçekleştirmiş, bu telefonun giriş segmenti versiyonu olan GM 5 ise yılın sonuna doğru tanıtılmış ve piyasaya sürülmüştü. General Mobile GM 6 için ise çok fazla beklemeyeceğiz gibi görünüyor.

General Mobile’dan gelen basın daveti, Türkiye’de Android’in öncüsü şirketlerden olan üreticinin yeni telefonunu Barselona’da tanıtacağını gösteriyor. MWC 2017’de bir stant açacak olan şirket, yeni telefonu GM 6’yı da burada düzenleyeceği bir etkinlikte tanıtacak.

General Mobile GM 6 da Android One telefonu olacak ve Android’in en son sürümü Nougat ile yüklü olarak gelecek gibi görünüyor. Ayrıca basın toplantısında MediaTek’ten bir yönetici de konuşacak. Bu da yakında çıkacak yeni Android One telefonunun MediaTek işlemciyle geleceği anlamına geliyor.

General Mobile GM 6 ile ilgili detayları, toplantının düzenleneceği tarih olan 28 Şubat 2017 Salı günü aktaracağız. Bunun dışında MWC 2017’den haberler, yeni ürünlerin ön incelemeleri ve diğer detayları da Teknoblog’da ve sosyal medya hesaplarımızda bulacaksınız.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...