Video: Game of Thrones’un ilk beşinci sezon fragmanı yayınlandı

Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin beşinci sezon fragmanı ilk önce YouTube’a düştü. Daha sonra da dizinin yapımcısı HBO tarafından Facebook sayfası üzerinden yayınlandı. Yaklaşık iki dakika uzunluğundaki fragman Jaime Lannister’ın babasının cesedi önünde durduğu görüntüyle başlıyor. Tywin Lannister dördüncü sezonun sonunda oğlu Tyrion tarafından öldürülmüştü.

Tyrion ise Dar Deniz’in öteki yakasında, Varys ile konuşurken görünüyor. Varys’in Daenerys Targaryen’e Westeros’a dönmesi ve Demir Tahtı ele geçirmesi için yardım ettiğini biliyoruz.

Daenerys Targaryen Mereen’de, Ser Jorah ile savaşa hazırlanırken görülürken, Jon Snow ve Stannis Baratheon’u Kuzey’de, Cersei Lannister’ı kardeşi Tyrion’dan intikam almak için fırsat ararken, Sansa Stark’ı Petyr Baelish ile, Arya Stark’ı ise Braavos’a doğru yol alırken göreceksiniz.

Game of Thrones’un yeni sezonu 12 Nisan tarihinde başlayacak. Türkiye’de de yayın tarihinden bir gün sonra TV’de gösterilmesini bekliyoruz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...