Video: Game of Thrones 6. sezon ilk fragmanını izleyin

Game of Thrones 6. sezon ilk fragmanı yayınlandı. Geçen son birkaç ayı Jon Snow’un akıbetinin ne olacağını merak ederek geçirenler ne yazık ki HBO’nun yayınladığı ilk Game of Thrones 6. sezon tanıtımında akıllarındaki soru işaretlerini giderecek bir cevap bulamayacaklar.

Jon Snow altıncı sezonun ilk fragmanında önemli şekilde yer tutuyor, ancak görüntüsüne eşlik eden dış ses fazla umut vaat edici gibi görünmüyor. Hızlı geçişlerle gösterilen şiddet sahnelerinin sonunda Bran Stark bir şeylerin sancısını çekerken görülüyor. Genç Stark “ne olacağı konusunda henüz hiçbir fikirleri yok” türünden bir söz sarfediyor.

game-of-thrones-6-sezon-051215

Game of Thrones 6. Sezon Nisan 2016’da

Gerçekten de dizi ilk kez George R.R. Martin’in kitaplarının ötesine geçiyor ve izleyicilere henüz hiçbir şekilde keşfedilmemiş alanlara geçmenin kapısını açıyor.

Game of Thrones’un altıncı sezonu Nisan 2016’da başlayacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...